Jobest Services

Ślusarz-Spawacz MIG, MAG

  • Data publikacji:
  • 02-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Spawacz

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : ŚLUSARZ - SPAWACZ  MIG-MAG

Miejsce pracy: FRANCJA/IZERNORE

 Zakres obowiązków:

- spawanie części przemysłowej linii produkcyjnej metodą  Mig-Mag

- składanie i sczepianie poszczególnych elementów konstrukcji

 - wiercenie , cięcie i szlifowanie materiałów.

- obsługa spawarki i suwnicy

- prace według planów i rysunków technicznych pod nadzorem brygadzisty

WYMAGANIA :

- doświadczenie 5 letnie w spawaniu metodą 135-136

- umiejętność pracy na podstawie rysunku

- zaangażowanie i motywacja do pracy

- aktualne certyfikat spawalniczy mile widziane

- dbanie o bezpieczeństwo pracy - z uwzględnieniem używania specjalistycznej odzieży ochronnej

- mile widziane prawo jazdy

OFERUJEMY :

- pracę tymczasową na terenie Francji

- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę + ubezpieczenie

- stawka godzinowa: 16.50 euro brutto za godzinę

- wymiar czasu pracy : podstawa 40 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy

- możliwość pracy w nadgodzinach i soboty

- koszt zakwaterowania opłaca firma

- opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

- długofalową współpracę

 Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email : asinterim.pl@gmail.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń