Pro Personalservice GmbH
Poszukujemy niemiecko-języcznych pracownikόw na nasze budowy na terenie Niemiec

Ślusarz - Spawacz - podstawa + dieta

  • Data publikacji:
  • 27-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Ślusarz
Ślusarz - Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • trasowanie
  • konserwacja sprzętu mechanicznego
  • roboty konstrukcyjno-spawalnicze
  • naprawa i wykonawstwo narzędzi i oprzyrządowania technologicznego,
  • wykonawstwo i naprawa wyrobów galanterii metalowej,
  • obsługa i naprawa maszyn i urządzeń technologicznych,
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów
  • spawanie którąś z metod spawanie MIG/MAG/TIG,
  • przygotowanie materiału do spawania,
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • składanie i spawanie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem,
  • przestrzegani przepisów BHP,
Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • aktualne certyfikaty są dodatkowym atutem
  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd
Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach w całym regionie Niemiec
  • Pomoc polskiego opiekuna przez cały okres zatrudnienia
  • Niemiecka umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz w opłaceniu noclegu w pierwszym tygodniu pracy
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz wyrobienie karty
  • Wynagrodzenie: od 13 € brutto/godz. + do 7 € netto/ godz. diety netto
  • Cotygodniowo wypłacane zaliczki
  • Do 30 dni urlopowych
  • Pomoc w załatwieniu odpowiedniej niemieckiej klasy podatkowej
  • Dodatek świąteczny i urlopowy po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną załączając: CV (mile widziane w języku niemieckim) oraz posiadane uprawnienia.

Pro Personalservice GmbH,  Ostenhellweg 49,  44135 Dortmund, Deutschland, Katarzyna Goeck Tel.: 0049 231 95 04 66-20, E-Mail: k.goeck@pro-personalservice.de

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochornie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)