RENTA
Ślusarz zatrudnimy Niemcy

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Chcesz zmienić swoją karierę zawodową?  Chcesz pracować bliżej swojego miejsca zamieszkania? Chcesz mieć miłych kolegów i więcej zarabiać? Bez względu na przyczyny: RENTA oferuje atrakcyjne miejsca pracy w pełnym i niepełnym wymairze godzin we wszystkich sektorach dla osób rozpoczynających karierę zawodową, jak dla wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych pracowników na terenie całych Niemiec.

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy obecie w agencji pracy tymczasowej ślusarza (m/k) w Cunewalde!

Zadania:

- Konstrukcja szalunków dla prefabrykatów betonowych
- Praca według rysunków

Oczekujemy:

- Ukończone szkolenie zawodowe jako ślusarz (m/k) lub mechanik budowlany (m/k) lub coś podobnego
- Umiejętność odczytywania rysunków
- Bardzo dobra wyobraźnia i myślenie przestrzenne
- Niezależy i sumienny sposób pracy
- Elastyczność i niezależność z chęcią do pracy

Oferujemy:

- Umowa na czas okreslony 35h tygodniowo
- Zatrudnienie u dobrze nam znanego klienta
- Wynagrodzenie uzależnione od wyników według stawki BAP BZA
- Specjalne korzyści, takie jak premia urlopowa i świąteczna
- Premia zdrowotna do 240 euro rocznie, bez podatku!
- Kompleksowe wsparcie przez pracowników
- Odpowiednie szkolenia

Cieszymy się na nowe wyzwania i profesjonalne wsparcie podczas fazy wprowadzającej. Z RENTA można oczekiwać wysoce zmotywowanego zespołu i zróżnicowanego środowiska pracy. Jeśli są Państwo zainteresowani, czekamy na Państwa zgłoszenia.

RENTA Personaldienstleistungen GmbH
Postplatz 5a
02625 Bautzen
Telefon 03591. 32620
Faks. 03591. 326229
pocztą na adres: bautzen@jobprofile.de