PF-Gruppen
Sortowanie na hali - Praca w Danii

  • Data publikacji:
  • 11-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Glamsbjerg
  • Wynagrodzenie:
  • 7500 zł netto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Sortowanie sadzonek na hali -DANIA

Opis stanowiska Informacje: Pracownik szkółkarski - sortowanie sadzonek na hali

Praca od 25.11.2021

Ilość wakatów: 6

Możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Oferujemy: Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8500 PLN 7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania
zorganizowany przejazd do Danii
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN Pracę w miłej atmosferze.
Sprawdź opinie naszych pracowników
Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice
Obowiązki:

Sortowanie, zbiór sadzonek liściastych inne prace szkółkarskie

Oczekujemy:

Doświadczenie w sortowaniu

Dyspozycyjność w podanym terminie,

Bardzo dobra sprawność fizyczna,

Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

Mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy) Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17: Klaudia K - +48 696 884 799

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego