Work4You.Global

Spawacz 135 lub 136/ monter * 460 Euro netto/ tydzień

  • Data publikacji:
  • 23-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Spawacz
Dla naszego klienta z Oss poszukujemy kandydata na stanowisko   Spawacz 135, 136/ monter   Oferujemy
  • Wynagrodzenie : 460,00 € netto tygodniowo
  • Po 4 miesiącach wzrost stawki o około 30 Euro tygodniowo
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Maska & ubranie robocze zapewnione przez pracodawcę
  • Dla początkujących spawaczy poniżej 25 roku życia możliwość 3 miesięcznego szkolenia ( wymagane minimum 6 m-cy doświadczenia w spawaniu i montażu na podstawie rysunku technicznego )
  Zakres obowiązków
  • Spawanie i składanie na podstawie rysunku technicznego konstrukcji części maszyn (mini loader) & konstrukcji mostów - powtarzalna praca.
  • Przez pierwsze 3 miesiące praca na 1 zmianę
  • Po 3 miesiącach praca w systemie rotacyjnym - 1 tydzień na rano, 2 tydzień na popołudnie (stawka godzinowa na popołudniowej zmianie wyższa o 14%)

UWAGA :

pierwszego dnia pracy 2-3 godzinne wprowadzenie do firmy & test spawalniczy - niepłatne

  Wymagania
  • Aktualne cv w j. angielskim
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w spawaniu i montażu konstrukcji
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Własne ubranie robocze (w razie braku ubrania roboczego pracodawca pokrywa 50% kosztów ubrania, czyli około 35/ 40€)
  • Certyfikaty spawalnicze mile widziane
  • Chęć pracy w systemie rotacyjnym ( po 3 miesiącach )
  • Środki na przejazd i wyżywienie na około 2 tygodnie
    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".