Lupa-Personal
Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

SPAWACZ MAG

  • Data publikacji:
  • 21-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • NIemcy - Göttingen
  • Wynagrodzenie:
  • 14,00€/ brutto/h +40€ /netto za dzien roboczy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecka firma z polskimi korzeniami, dzialajaca na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zalezy od jego pracowników” – zostan jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

SPAWACZ MAG - niewymagana znajomosc j. niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy – 37079 Gottingen
Nr. ref: MAG-GOT/DE/2023

Opis stanowiska pracy:
- spawanie oraz skladanie konstrukcji stalowych sluzacych do przewozu szkla
- praca z rysunkiem technicznym
- praca na 2 zmiany
- stawka: 14,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:

- umiejetnosc spawania metoda MIG/MAG (nie sa wymagane aktualne certyfikaty)
- znajomosc rysunku technicznego
- mile widziane podstawy jezyka niemieckiego
- gotowosc do pracy na 2 zmiany
- doswiadczenie zawodowe
- wlasny samochód (mozliwosc zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony, zawarta przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz skladki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opieke polskojezycznego koordynatora
- mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
- platny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i swiateczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- platne dni ustawowo wolne od pracy
- premie za polecenie nowych pracowników
- odziez ochronna
- dostep do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyslij swoje aktualne CV wraz z zgoda na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodajac w temacie numer referencyjny: MAG-GOT/DE/2023

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń