House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs, z siedzibą w Wolnzach, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz MAG k/m

  • Data publikacji:
  • 22-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Nördlingen
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Twoje obowiązki:

  • Spawanie konstrukcji na podstawie rysunki technicznego i wzorów w dziale spawania ręcznego

Pracodawca oczekuje:

  • Doświadczenia zawodowego jako spawacz MAG, oraz doświadczenia w  branży metalurgicznej, aktualnych uprawnień spawalniczych
  • Gotowości do pracy zmianowej (system 2-3 zmianowy)
  • Prawa jazdy i samochodu
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i oczekiwań kandydata
  • Zakwaterowanie płatne
  • Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Pomoc ze strony House of Jobs

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929

Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de