ABC Work

SPAWACZ MAG - NIEMCY

  • Data publikacji:
  • 22-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Niemcy

37079 Gottingen

Oferujemy:

•       Atrakcyjne wynagrodzenie: 12,00 Euro h/brutto + 40,00 Euro diety dziennej

•       możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

•       zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony

•       stała opieka polskiego koordynatora

•       pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•       indywidualnie ustalany termin wyjazdu

•       ubezpieczenie zdrowotne

•       liczba godzin zagwarantowana w umowie

•       terminowo wypłacane wynagrodzenie

•       dobre warunki pracy, miła atmosfera

•       indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

•       Umiejętność spawania metodą MIG/MAG (nie są wymagane aktualne certyfikaty), znajomość rysunku technicznego , spawanie konstrukcji stakowych służących do przewozu szkła, gotowość do pracy na 2 zmiany

Wymagania:

•       Język niemiecki nie jest wymagny!

•       Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

•       Prawo jazdy i własny samochód

•       Odpowiedzialność i dokładność

•       Motywacja do pracy