JOBFACTORY Germany
Spawacz MAG w Simbach, Bawaria 13,00€/h brutto

  • Data publikacji:
  • 18-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Simbach Niemczech
  • Stanowisko:
  • Spawacz

JOB Factory Germany to nowa jakość znanych usług! Pod tą nazwą jesteśmy nowi ale łączy nas jedno, każdy pracował wcześniej w branży pośrednictwa pracy, zatem scala nas doświadczenie
a wyróżnia świeże spojrzenie!
W krótkim czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję i zdobyliśmy zaufanie na Rynku niemieckim i robimy ekspansję na Rynek europejski! W obecnych czasach warto oddać się w ręce osób, którym zależy nie tylko na kolokwialnym przepychaniu CV, tylko tych, którym zależy, by każdy pierwiastek Kandydata był zadowolony. Zaciekawiliśmy Cię? Nie zwlekaj, aplikuj! Pomagamy
z pasji!

Poszukujemy dla naszego Klienta w Niemczech

Spawacz MAG - mile widziany Team! - bezpośrednio u Klienta

Zakres obowiązków:

◾Spawanie cienkich blach

◾Przygotowanie do spawania

◾Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

◾Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym - w Teamie wystarczy jedna komunikatywna osoba

◾Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane

◾Doświadczenie na stanowisku pracy

◾Posiadanie certyfikatu spawalniczego nie jest konieczne

◾Zdolności manualne

◾Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym:
Rano - Pon-czw.: 04:00 - 13:30 Pt: 04:00 - 12:30
Popoludnie - Pon-czw: 13:30-23:00 Piątek wolny
Nocna - 22:00-04:00

Oferujemy:

◾Zatrudnienie u niemieckiego Pracodawcy (żadne delegacje!) w oparciu o niemiecką umowę o pracę - bezpośrednio w Firmie

◾Wynagrodzenie: 13,00€/h brutto

◾Dodatek za pracę w godzinach nocnych 21-6 +25%

◾Dodatek urlopowy

◾Dodatek świąteczny +60% kwoty brutto

◾Długofalowa współpraca

◾Możliwość pracy w nadgodzinach – kwestia indywidualna

◾Wsparcie polskojęzycznych Konsultantów

◾Tłumaczenie CV na język niemiecki w celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego – bezpłatnie!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV w temacie wpisując nazwę stanowiska na adres: @

Nie daj swojej szansie przejść w inne ręce!

Z uwagi na fakt, że niektóre sprawy formalne w Niemczech są zbyt zawiłe, z chęcią pomożemy! Wystąpienie o numer socjalny, podatkowy, założenie karty zdrowia?
A może Kindergeld? Żaden problem, skontaktuj się z nami!

Prosimy o dołączenie w stopce klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).