MARGIZ SP. Z O.O.
Mechanik - Spawacz

Spawacz/Mechanik z j. niemieckim

  • Data publikacji:
  • 23-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Prace mechaniczne przy demontażu i montażu maszyn oraz linii produkcyjnych,
- Prace spawalnicze,
- Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu,
- Praca na wysokości

Wymagania:
- język niemiecki min. A2
- Uprawnień spawalniczych typu: TIG, MIG, MMA,
- Doświadczenie w spawaniu
- Umiejętność obsługi przecinarki plazmowej,
- Prawo jazdy kat. B,
- Wykształcenie zawodowe spawacz lub mechanik,
- Zdolności techniczne i manualne,
- Dbałości o porządek w miejscu pracy,
- Dobrej koordynacji wzrokowo-ruchowa i fizyczna,
- Odpowiedzialności,
- Dokładności i precyzji,
- Dobrej organizacji pracy i samodzielności w ramach wykonywania obowiązków,
- Gotowość do podjęcia pracy za granicą,

Mile widziane:
- Prawo jazdy kat. C
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome oraz inne maszyny i urządzenia budowlane
- Dodatkowe kwalifikacje zawodowe

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Prace w środowisku międzynarodowym,
- Delegacje zagraniczne,
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o przesłanie CV (mile widziane CV w j.niemieckim/j.angielskim), w wiadomości lub na adres mailowy : klaudia.c@margiz.net.