Gabriela Rzemień
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Spawacza MIG/ MAG.

Spawacz MIG/MAG

  • Data publikacji:
  • 20-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Ravensburg
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
  • opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:

  • obróbka i spawanie stali drobnoziarnistej S460, nierdzewnej, magnetycznej o grubości do 100 mm,
  • optymalizacja procesu spawania i wykonania elementów końcowych

Wymagania:

  • posiadanie ważnego certyfikatu spawacza,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego, bądź niemieckiego,
  • gotowość do samodzielnej pracy w systemie 3 zmianowym,
  • elastyczność, umiejętność pracy w zespole,
  • akceptowanie sporadycznych wyjazdów organizowanych przez klienta na montaże poza siedzibę firmy.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 572 057 775