Jobest Services

Spawacz MIG-MAG praca od zaraz

  • Data publikacji:
  • 29-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Nantes, Francja
  • Stanowisko:
  • Spawacz

AS Interim to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Spawacz MIG-MAG

Miejsce pracy: Francja/ 44460 - SAINT NICOLAS DE REDON

Zakres obowiązków:
- spawanie kontenerów stalowych metodą Mig-Mag

- wiercenie , cięcie i szlifowanie materiałów

- obsługa spawarki i suwnicy

- prace według planów i rysunków technicznych pod nadzorem brygadzisty

WYMAGANIA :
- doświadczenie 5 letnie w spawaniu metodą 135-136

- umiejętność pracy na podstawie rysunku

- aktualne certyfikat spawalniczy mile widziane

- dbanie o bezpieczeństwo pracy

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy :
- pracę tymczasową na terenie Francji

- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem

- wymiar czasu pracy: 39 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy

- możliwość pracy w nadgodzinach i soboty

- stawkę godzinową: 17,70 brutto

- koszt zakwaterowania opłaca firma

- możliwość długotrwałej współpracy

- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com