Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

  • Data publikacji:
  • 27-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, SABLE Sur SARTHE
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Spawacz MIG/MAG kontakt: zaneta.sierny@job-now.pl

Miejsce pracy: SABLE Sur SARTHE, France Kraj Loary

Opis stanowiska:

- praca na zakładzie zajmującym się produkcją elementów do maszyn rolniczych.

- spawanie i montaż kabin rolniczych, elementów pojazdów, mebli, przemysł medyczny itd.;

 - prace ślusarskie, Montaż na podstawie rysunku technicznego,

- spawanie elementów metodami MIG-MAG.

Wymagania:

-co najmniej 2-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG - umiejętność spawania w metodzie MIG/MAG,

- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji,

- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego,

-mile widziana znajomość przepisów BHP,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

-pracę zmianową,

- zorganizowane darmowe zakwaterowanie,

- premie dodatkowe,

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego a w przyszłości potencjalnego awansu,-

- opiekę koordynatora polskiego we Francji w trakcie trwania kontraktu,

-stały kontakt z polskim rekruterem i koordynatorem również po rozpoczęciu zatrudnienia.

Osoby zainteresowane,  prosimy o przesłanie CV na adres: zaneta.sierny@job-now.pl  wpisując w tytule nazwę stanowiska.