SPAWACZ MIG/MAG HOLANDIA - Wypłaty tygodniowe €530 - 600 na rękę, po odjęciu zakwaterowania i ubezpieczenia

  • Data publikacji:
  • 25-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 2200 - 2700 EUR na rękę/ miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Spawacz

PRACA DLA SPAWACZY - DOŁĄCZ DO NAS!

Szukamy spawaczy z doświadczeniem dla różnych klientów w Holandii. Jeżeli potrafisz pracować z rysunkiem technicznym i chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku, tutaj znajdziesz miejsce dla siebie!

Holandia – różne miejscowości

Twoje obowiązki:

  • Przygotowujesz i wykonujesz prace spawalnicze
  • Spawasz konstrukcje na podstawie rysunku technicznego
  • Spawanie Mig-Mag i procesem spawania 135
  • Szlifowanie i wykańczanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy poparte certyfikatem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Spawanie metodą Mig/Mag
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • Bardzo dobre zakwaterowanie €105.00/tydzień
  • Ubezpieczenie zdrowotne €33.46 brutto/tydzień
  • Wynagrodzenie od  €15.00  brutto/h, zależne od doświadczenia
  • Wypłaty tygodniowe około €530.00 – 600 netto/tydzień na rękę, po odjęciu zakwaterowania i ubezpieczenia

Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania to czekamy na Twoją aplikację!

Wyślij swoje CV na adres: anethahacia@gmail.com
Zadzwoń do nas pod numer: +48 667 73 83 83

#Praca #Spawacz #Budowlanka #Holandia #Zatrudnienie