"Elektro Wymiar" Łukasz Malec
Poszukujemy do pracy spawaczy i monterów

Spawacz - monter

  • Data publikacji:
  • 08-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Przeworsk
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Poszukujemy do pracy:

SPAWACZY TIG - MONTERów

Miejsce pracy: Przeworsk

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie powierzchni do spawania

- Spawanie konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, zbiorników

- Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej

- Odczyt rysunku technicznego

- Szlifowanie spoin

Wymagamy:

- Znajomości rysunku technicznego

- Doświadczenia w spawaniu metodą TIG i spawaniu stali nierdzewnej

- Pracowitości, sumienności, dyspozycyjności i odpowiedzialności

- Umiejętność pracy w zespole

- Mile widziane uprawnienia

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Umowę o pracę na pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.

Więcej informacji udzielę telefonicznie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00