Spawacz/ Operator robota spawalniczego – Holandia – 550 euro net./tyg.

  • Data publikacji:
  • 30-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Spawacz

ABC Work – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Spawacz / Operator robota spawalniczego

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

SPAWACZ/ OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

Miejsce pracy: Eindhoven,  Holania

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 550 euro net./tyg.
  • holenderska umowa o pracę na czas nieokreślony
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • dodatek wakacyjny
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

  • spawanie różnych elementów za pomocą robota. W pełni automatyczny VALK robot spawalniczy poruszający się po torze.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym
  • umiejętność czytania planów technicznych
  • znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy i auto dostępne na wyjazd

Adres e-mail: holandia@abcwork.eu