Runtime GmbH
Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy Spawacz TIG 141

Spawacz TIG 141

  • Data publikacji:
  • 11-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Drezno
  • Wynagrodzenie:
  • 2000 Euro Netto
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Runtime GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.

Do stałej współpracy poszukujemy Spawaczy i Monterów elementów ze stali nierdzewnej przy produkcji pieców do wypieku pieczywa

Miejsce pracy:

Okolice Drezno lub Bautzen

Stanowisko:

Spawacz TIG 141 i Monter

Ilość miejsc pracy:

6

Wymagania:

Ważne certyfikaty spawalnicze,

Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne mile widziane.

Samochód + prawo jazdy

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu zrozumienia w miejscu pracy.

Doświadczenie w zawodzie.

Znajomość rysunku technicznego.

Zadania:

Spawacz - Spawanie blach 1-2 mm ze stali nierdzewnej.

Monter - Montaż piecy do wypieku pieczywa

Oferujemy:

Umowę o pracę na warunkach niemieckich.

Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne.

Premie świąteczne i dodatki urlopowe.

12,20€/h brutto + 2,50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (20€ za 8 godzin pracy).

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Kontakt:

bischofswerda@runtime.de

Tel. 662757607