East Power Sp. z o.o

Spawacz TIG 141 - Praca Niemcy - wysokie zarobki

  • Data publikacji:
  • 10-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Spawacz TIG 141

Miejsce pracy Niemcy: 50129 Bergheim - zachodnie Niemcy - okolice Kolonia

Opis stanowiska:

  • Spawanie ze zgodnością z normą DIN EN 1090 w zakresie projektowania i budowy,
  • Spawanie szwów spawalniczych zgodnie z DIN EN 5817 (grubość od 0,3-0,5mm),
  • Klasa projektowa zgodnie z DIN EN 1090-2: (jeśli nie opisano inaczej),
  • Spawanie szyn podsuwnicowych oraz innych elementów,
  • Mocowanie szyny podsuwnicowej do dźwigara za pomocą chwytaka Gantrex,
  • Praca na wysokości do 9 metrów,
  • Budowa suwnicy kontenerowej,
  • Wstępnie praca od poniedziałku do niedzieli - 2 zmiany - WYSOKA LICZBA GODZIN minimum 50h na tydzień, zmiana dzienna: 6:30 – 17:30, zmiana nocna: 18:30 – 5:30 - tydzień dniówek/ tydzień nocek.

STAWKA: 13 euro netto/h "na rękę" po wszystkich odliczeniach (21 EUR brutto).

Wymagania:
- Aktualny certyfikat spawalniczy TIG 141,
- Znajomość języka niemieckiego - 1 osoba na 4 wymagany język,
- Własne auto na wyjazd - mile widziane - dodatek dla kierowcy.

Zapewniamy:
- Umowę o pracę,
- Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,
- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
- Więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję,
- Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy,
- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,
- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,
- Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,
- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje - wiadomość priv wyślij swoje CV.

Kontakt telefoniczny pon-pt. 8:30-17:00.

Nr telefonu:
Kasia: +48 575 440 254
Ewa: +48 530 844 775
Sylwia: +48 570 440 105
Roksana: +48 535 645 485