Poszukujemy spawaczy TIG do współpracy na terenie Belgii

Spawacz TIG - Belgia

  • Data publikacji:
  • 27-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Szukamy pracowników zmotywowanych, szukających stabilnej pracy w Belgii.

WYMAGANIA:
- doświadczenie w spawaniu metodą TIG,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. B,
- chęci i motywacja do pracy,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w montażu rurociągów przemysłowych,
  • Prace spawalnicze rur metodą TIG,
  • Samodzielna praca w oparciu o rysunki techniczne

OFERUJEMY:
- umowa o pracę,
- w pełni legalne zatrudnienie,
- stawka do negocjacji, w zależności od doświadczenia,
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez firmę (bez ukrytych dopłat!),
- opiekę koordynatora.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: agata@intemporis.net lub o telefon pod +48 451-194-534.