Euworkpower
Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 poszukuje dla swojego klienta certyfikowanego Spawacza TIG/WIG. Praca w rafinerii w okolicach Hamburga.

Spawacz TIG/WIG [Niemcy]

  • Data publikacji:
  • 03-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Hamburg
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Zakres obowiązków :
- Spawanie rur metodą TIG/WIG,
- Montaż rur ze stali nierdzewnej,
- Spawanie rur ze stali czarnej,
- Układanie i montaż rur PE, PCV, GGG i stali,
- Ochrona metali przed korozją,

Wymagania :
- Certyfikaty spawalnicze,
- Doświadczenie na ww. stanowisku,
- Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego,
- Dokładność, precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziane,

Oferujemy :
- Wynagrodzenie 13€ brutto za godzinę,
- Dieta od 40€ netto za każdy przepracowany dzień,
- Mieszkanie zorganizowane przez pracodawcę,
- Stała opieka polskiego koordynatora,
- Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres anna.marcinkiewicz@euworkpower.eu
Kontak tel.; +48 510 926 184

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Euworkpower Sp. z o.o.