EURECBROKER
Spawacze TIG

  • Data publikacji:
  • 7.4.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 500-800 euro netto tygodniowo
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Opis
Poszukujemy spawaczy TIG w okolicach Eindhoven do długoterminowej pracy wewnątrz firmy.

Produkcja w fabryce.

Wymagania
Ważne uprawnienia do spawania metodą TIG.

Wymagany własny samochód (dla 1 osoby z 2), ale paliwo jest opłacane przez firmę

Umiejętność czytania rysunków i pracy na ich podstawie

VCA

Obowiązki
Rury i płyty, jak również

Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie konwersacyjnym

Oferujemy
Zapewniamy sprzęt ochrony osobistej

Praca długoterminowa - wewnątrz

Cotygodniowa wypłata na czas

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń