Firmao - Amazon AWS Partner
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista wsparcia IT

Спеціаліст з ІТ-підтримки / Specjalista wsparcia IT

  • Data publikacji:
  • 18-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Wynagrodzenie:
  • 22.80/h
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma IT - Firmao poszukuje osoby ze znajomością języka polskiego i ukraińskiego na stanowisko Specjalista wsparcia IT.

Obecnie jesteśmy liderem polskich systemów CRM. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych ludzi, którzy wiedzą, że z nami będą mogli realizować swoje pomysły oraz odnosić liczne sukcesy. W firmie nie mamy owocowych czwartków, u nas są owocowe tygodnie i nie tylko… ale o tym możecie przekonać się po dołączeniu do naszego zespołu.

Oferujemy:

  • Dużo szkoleń z nowoczesnego oprogramowania biznesowego
  • Możliwość stałego zatrudnienia na pełen etat z elastycznym grafikiem
  • Atmosfera pracy startupu, a nie korporacji
  • Klimatyzowane biuro w centrum Łodzi
  • Dodatki do obiadów
  • Darmowy system świadczeń z nieograniczoną liczbą wpisów
  • Codziennie bezpłatna kawa, herbata i owoce
  • Parking w pobliżu biura

Zakres zadań:

  • Zdalne wsparcie techniczne w zakresie programu
  • Analiza wymagań użytkowników
  • Konfiguracja oprogramowania
  • Import danych
  • Edycja szablonów raportów
  • Dostarczanie propozycji rozwoju oprogramowania

Wymagania

  • polski: poziom średni
  • ukraiński: poziom ojczysty