Poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista do spraw administracji i sprzedaży

Miejsce pracy: Paniowice (Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji)

Zakres obowiązków sprzedażowych:

- Nadzór nad pracą kasjerów

- Prowadzenie rozliczeń sprzedażowych

- prowadzenie kasy gotówkowej

- wystawianie faktur sprzedażowych

Zakres obowiązków administracyjnych:

- bieżąca obsługa sekretariatu oraz biura Zarządu

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji księgowej

- prowadzenie dokumentacji kadrowej

Nasze wymagania:

- doświadczenie na podobnych stanowiskach

- znajomość języka angielskiego (minimum w stopniu komunikatywnym)

- podstawowa znajomość programów księgowo-kasowych (preferowany Comarch Optima)

- podstawowa znajomość programów z grupy MS Office

- prawo jazdy kat. B

- elastyczność i dobra organizacja pracy

- zdolność do pracy multifunkcyjnej oraz pracy zespołowej

- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

- wysoka kultura osobista

Mile widziane:

- kreatywność

Oferujemy:

- nietuzinkowe miejsce pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

- nieograniczona możliwość korzystania przez pracownika i jego rodziny z obiektu Kopalnia Strefa Wakacji

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń