Promedica24
Poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista do spraw rekrutacji Wysokie zarobki praca w opiece

Jesteś przedstawicielem handlowym/ agentem/ sprzedawcą?
A może pracujesz w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, masz kontakt z dużą ilością ludzi i łatwo nawiązujesz kontakty?
może wśród Twoich znajomych jest osoba której szukamy?
zostań naszym rekruterem ! Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne- 650 - 900 zł za każdą osobę!
Pracę bez problemu możesz połączyć ze swoimi obecnymi obowiązkami !
Promedica24 jest liderem na rynku opieki nad osobami starszymi. Dołącz do nas już dziś! Legalna praca.

Szukamy osób, które na co dzień mają kontakt z ludźmi ( w pracy, działając w stowarzyszeniach) którzy zajmą się dodatkową działalnością związaną z poszukiwaniem personelu opiekuńczego dla Promedica24
Jeżeli masz kontakt z osobami, które mogłyby zostać opiekunami osób starszych- zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie pracę :)

Zakres obowiązków:

* Pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą na stanowisku opiekuna/opiekunki osób starszych lub niedołężnych w Polsce i za granicą
* Wstępna selekcja kandydatów
* Prowadzenie działań marketingowych i rekrutacyjnych na podległym terenie (rozmowa z potencjalnymi kandydatami, dystrybucja plakatów, ulotek, materiałów promocyjnych)
* wsparcie procesu rekrutacji personelu opiekuńczego

Z Twojej strony oczekujemy:
Komunikatywności, kreatywności
Orientacji na cel
Dobrej organizacji pracy
Dobrego nastawienia :)

Zadzwoń i dowiedz się więcej :)