Total-chem
Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. kadr i administracji

Specjalista ds. kadr i administracji

Firma TOTAL-CHEM Sp. z o. o. jest wiodącym producentem na rynku tworzyw sztucznych, działającym od 1996 roku. Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości folii opakowaniowej, termokurczliwej oraz budowlanej.  Specjalista ds. kadr i administracji

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem pracowników

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji oraz nadzór nad procesami związanymi z ewidencjonowaniem czasu pracy

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP oraz innych wymaganych uprawnień dla danego stanowiska

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • Wystawianie faktur sprzedaży dla klientów krajowych i zagranicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi

  • Praca z dokumentami gospodarki magazynowej

  • Współpraca z księgowością i płacami

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych
  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy, terminowość, systematyczność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Total-chem Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.