Paulina Pętela
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników
  • Naliczanie świadczeń z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych oraz rady nadzorczej
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • Współpraca z urzędami, ZUS i kancelariami komorniczymi
  • Bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych
  • Obsługa PPK
  • Wystawianie ERP7, Z3
  • Obsługa programu Comarch Optima
  • Obsługa programu Płatnik
  • Sporządzanie deklaracji ZUS ( ZUA,ZWUA, DRA,RCA,RSA,RZA,RPA itp.)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programu Płatnik
  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Otwartość na zmiany i zorientowanie na wynik

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Miłą atmosferę

Wymagane dokumenty:

CV

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.