Joanna

Specjalista ds. Kadr i Płac

Twoje codzienne zadania:

  • · Przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności: dokumenty związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, umowy cywilno-prawne
  • · Sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, PFRON w celu zapewnienia prawidłowego procesu kadrowo-płacowego
  • · Przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych
  • · Realizowanie procesów płacowych tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych

Oczekujemy od Ciebie:

  • · Minimum średniego wykształcenia
  • · Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • · Specjalistycznej wiedzy z zakresu kadr i płac w tym Kodeksu pracy
  • · Znajomości języka angielskiego na poziomie B1 (mile widziane)
  • · Obsługi pakietu MS Office na poziomie podstawowym

W zamian oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed
  • Możliwość udziału w akcjach prozdrowotnych i sportowych np. samoobrona albo zdrowy kręgosłup Ty wybierasz
  • Ubezpieczenie lekowe
  • Ubezpieczenie grupowe

A poza tym, możesz liczyć na:

  • Przejrzysty proces analizy potencjału i powiązany z nim system premiowy
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego
  • Program poleceń pracowniczych, czyli premie za polecenie nam Pracowników
  • Darmowy parking
  • Nielimitowany dostęp do systemu szkoleń wewnętrznych i wsparcie Działu Zarządzania Wiedzą