Naszym Klientem jest firma zajmująca się projektowaniem i produkcją wyposażenia przestrzeni komercyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

  • Data publikacji:
  • 22-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Audytor

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

• Wsparcie procesu rozwoju i doskonalenia zintegrowanego systemu zarządzania jakością - tworzenie dokumentów jakościowych.
• Wspieranie Zespołów Projektowych w procesie rozwiązywania problemów jakościowych – losowa kontrola produktów i komponentów u podwykonawców oraz dostaw do magazynu
• Identyfikacja, komunikowanie oraz raportowanie niezgodności
• Aktywna współpraca z kierownikami działów
• Nadzór nad realizacją procedur zapewnienia odpowiedniej jakości
• Współpraca przy opracowywaniu zakresu kontroli jakości oraz monitoring działań korygujących
• Współudział w analizie źródeł niezgodności pojawiających się w fazie projektowania i produkcji prototypów o także produkcji, transportu i montażu.
• Wspieranie wewnętrznych i zewnętrznych audytów jakościowych
• Zapewnienie przestrzegania zasad wdrożonych w firmie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

Wymagania
• Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne)
• Doświadczenie min. 2 lata w firmie produkcyjnej w dziale jakości
• Mile widziane kursy z zakresu kontroli jakości, audytów wewnętrznych, Pełnomocnika ds. SZJ ISO 9001
• Znajomość narzędzi pomiarowych: Podstawowe narzędzia pomiarowe (taśma miernicza, suwmiarka).
• Prawo jazdy: kat B
• Znajomość programów: MS Office, podstawowa znajomość CAD (umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b na wyłączność.
• Wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od zaangażowania i efektów pracy.
• Bonusy w postaci pakietu opieki medycznej oraz szkoleń.
• Pracę w komfortowo urządzonym biurze w Krakowie (Podgórze), dobrej klasy narzędzia pracy tj. telefon i komputer, samochód – do dyspozycji w czasie pracy.
• Możliwości udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę oraz targach międzynarodowych.
• Współpracę ze znanymi na świecie markami.