Specjalista ds. Projektów i Nadzoru Technicznego - Asystent inżyniera

  • Data publikacji:
  • 23-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Grudziądz
  • Wynagrodzenie:
  • 8000
  • Stanowisko:
  • Projektant

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac projektowych związanych z działem EXPORT w Grudziądzu
  • Komunikacja z dostawcami
  • Nadzór nad przebiegiem projektu
  • Nadzór nad odbiorami
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wyznaczonych celów projektowych
  • Realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i standardami jakościowymi
  • Dbanie o przestrzeganie obowiązujących norm i przepisów branżowych

Wymagane umiejętności:

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Znajomość branży budowlanej i instalacji branżowych
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka rosyjskiego mile widziana
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie inżynierii, lub w trakcie
  • Komunikatywność, zdolność do pracy zespołowej
  • Dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • Uprawnienia budowlane -  do rysowania koncepcji, projektowania instalacji, nie są wymagane

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 brutto (wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia)
  • Umowa o pracę lub współpraca na zasadach B2B
  • Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

Zapraszam do kontaktu:

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: cv@jobs.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń