FABRYKI MEBLI
Specjalista ds. rekrutacji (praca hybrydowa)

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukują kandytatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Hajnówka

Poznaj 4 ważne powody, dla których warto do nas dołączyć:

  • Nasze rekrutacje są często zaskakujące. Rekrutowałaś/eś już brakarza? :)
  • Będziesz mieć wpływ na budowanie candidate experience
  • Staniesz się częścią firmy z 30-letnim doświadczeniem w produkcji mebli
  • Czekamy na Twoje pomysły dotyczące innowacji w zakresie rekrutacji

TWOJE ZADANIA:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska liniowe i specjalistyczne
  • Pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł, w tym social media
  • Prowadzenie kilku projektu rekrutacyjnych jednocześnie
  • Rekomendowanie działań usprawniających procesy rekrutacyjne
  • Obsługa bieżących zadań z zakresu HR
  • Współpraca z biurami karier uczelni wyższych
  • Umiejętności obsługi programów (ATS, graficzne, pakiet office- zwłaszcza excel)

TWÓJ PROFIL:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Wykształcenie kierunkowe (wskazane ZZL, Psychologia, Socjologia)
  • Wiedza z zakresu narzędzi rekrutacji pośredniej i bezpośredniej
  • Doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych na różnych poziomach
  • Dbanie o pozytywne Candidate Experience
  • Proaktywne nastawienie na działanie, a przy tym samodzielność, skrupulatność i terminowość
  • Aktywne poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Power point, Excel)
  • Kreatywność, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym -  minimum B2
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=278919ba3d9943f28fccedd31577bb26

Fabryki Mebli Forte S.A.

Adres: 3 Maja 51,

17-200 Hajnówka

tel: +48858733302

e-mail: rekrutacja@forte.com.pl

Zainteresowana/y WSPÓŁPRACĄ? Znakomicie! Prześlij nam swoją aplikację (zawierającą CV).