WRO-OFFICE Sp. z o.o. Sp. K.
Wro-Office Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni specjalistę do spraw sprzedaży i marketingu w nowotworzonej spółce zależnej zajmującej się produkcją i dystrybucją innowacyjnych produktów oświetleniowych www.ascoled.pl

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Wro-Office Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni specjalistę do spraw sprzedaży i marketingu w nowotworzonej spółce zależnej zajmującej się produkcją i dystrybucją innowacyjnych produktów oświetleniowych  www.ascoled.pl

Opis stanowiska:

-realizowanie sprzedaży poprzez marketing, reklamę i oferowanie produktów,

-budowanie portfela klientów w sprzedaży internetowej i bezpośredniej,

Wymagania:

-doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych,

-wykształcenie min. średnie,

-dobra znajomoć j. angielskiego,

-umiejętność budowania relacji z klientem,

-wysoka motywacja do działania i osiągania wyników,

-umiejętność pracy pod presją czasu,

-samodzielność w realizaji powierzonych zadań,

-skrupulatność i dobra organizacja pracy,

-wysoka kultura osobista,

-prawo jazdy kat. B

-znajomość pakietu Office i obsługi komputera,

-miejsce zamieszkania: Wrocław/okolice

Oferujemy:

-umowę o pracę

-możliwość rozwoju w ramach struktur nowej spółki,

-wynagrodzenie stałe + premia za sprzedaż,

-odrębne stanowisko pracy, samochód, komputer, telefon komórkowy,

-osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@wro-office.pl

CV oraz list motywacyjny proszę kierować na adres biuro@wro-office.pl  z dopiskiem „Praca”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.