Dla naszego Klienta dystrybutora surowców chemicznych z Europy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży surowców chemicznych

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz inspirować naszych klientów swoim otwartym podejściem, a tym samym przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju naszych relacji biznesowych.
  • Jako nasz pracownik będziesz odpowiedzialny za poszerzanie istniejących relacji z klientami oraz także pozyskiwanie nowych klientów we wszystkich sektorach (przemysł, produkcja) itp.
  • Podczas spotkań sprzedażowych będziesz udzielał porad dotyczących zastosowania naszych surowców oraz proponował rozwiązania dotyczące współpracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – chemia, materiałoznawstwo
  • Umiejętność budowania efektywnych i długotrwałych relacji handlowych
  • Inicjatywa i konsekwencja w osiąganiu celów
  • Komunikatywność, wysoka kultura biznesowa
  • Elastyczność i zdolność przechodzenia między zadaniami
  • Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie związane z obsługą Klienta biznesowego będzie dużym atutem
  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Pewną i dającą możliwość rozwoju pracę w firmie będącej w ciągłym rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące świadczenia socjalne, uzgodnione cele prowizyjne i premiowe
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Najlepszą wiedzę branżową wynikającą z lat międzynarodowej działalności
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

Benefity

prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku