Maciej CZech
Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń dla branży farmaceutycznej i/ub energetycznej

  • Data publikacji:
  • 07-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • warszawa, Ursynów, ul. Baletowa
  • Wynagrodzenie:
  • 4000 zł brutto + prowizja
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds sprzedaży szkoleń dla branży farmaceutycznej i energetycznej (Warszawa ul. Baletowa)

Opis stanowiska:

  • telefoniczne pozyskiwanie uczestników szkoleń głównie w branży farmaceutycznej i energetycznej,

  • realizacja planów sprzedażowych

  • poszerzanie i aktualizowanie bazy klientów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy i kontakt z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży szkoleń dla sektora farmaceutycznego i/lub energetycznego (mile widziane)

  • doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon

  • umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej i korespondencji e-mail

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • pewność siebie i umiejętność swobody wypowiedzi

  • komunikatywność

  • motywacji do pracy

  • chęć do samodoskonalenia i poszerzania wiedzy w branży farmaceutycznej i energetycznej

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + prowizja

  • szkolenie merytoryczne i sprzedażowe

  • umowa o pracę lub B2B

  • możliwość częściowo pracy w formule zdalnej

  • Służbowy telefon i laptop

CV i krótką informację o sobie proszę przesłać na maciej.czech@dlaenergetyki.pl

Do CV prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Body Move w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.