Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Ds. Ubezpieczeń (Ubezpieczenia Komunikacyjne)

  • Data publikacji:
  • 25-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy
  • Wynagrodzenie:
  • od 5000 do 8000
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp. J. – nowy Autoryzowany Salon i Serwis marek: Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Fiat Professional oraz Skoda Serwis poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista Ds. Ubezpieczeń (Ubezpieczenia Komunikacyjne)

Opis stanowiska:

·        Kompleksowa obsługa ubezpieczeń komunikacyjnych (PZU, ALLIANZ, HESTIA, GENERALI, WARTA, BENEFIA itp. )

·        Obsługa klienta na możliwie najwyższym poziomie,

·        Tworzenie i modyfikacja produktów ubezpieczeniowych,

·        Dbałość o powierzone mienie firmowe,

·        Realizacje planów i polityki handlowej firmy,

·        Realizacja założonych celów.

·        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

·        Stały monitoring na bazą klientów ubezpieczeniowych

Wymagania:

·        Wykształcenie min. średnie,

·        Doświadczenie zawodowe min. 2 lata związane z zarządzaniem produktami ubezpieczeniowymi (produkty komunikacyjne),

·        Bardzo dobra znajomość rynku ubezpieczeniowego i produktów wchodzących w zakres ubezpieczeń komunikacyjnych,

·        Znajomość obsługi komputera,

·        Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·        Sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie,

·        Wysoka motywacja

·        Chęć podnoszenia kwalifikacji

·        Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

·        Ciekawą pracę w ciągle rozwijającej się firmie,

·        Motywacyjny system wynagrodzeń,

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),

·        Udział w szkoleniach,

·        Miłą atmosferę w pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń