Specjalista ds. Wordpress/SEO

  • Data publikacji:
  • 06-03-2024
  • Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Lublin, Białystok, Gdynia, Katowice, Zielona Góra, Bydgoszcz, Toruń, Kielce, Rzeszów
  • Wynagrodzenie:
  • 4500-7000
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. SEM, SEO

Poszukiwany/a Specjalista ds. Wordpress/SEO do firmy finansowej.

Praca od zaraz. REKRUTACJA TRWA DO 26/03

Forma zatrudnienia: UZ / B2B

Wynagrodzenie: 4500 - 7000

Twoje główne zadania:

  • Optymalizacja bloga - SEO, publikowanie treści, analiza linków
  • Usuwanie błędów z GSC
  • Pozycjonowanie treści

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Znasz j.angielski na poziomie min. B2
  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę oraz jesteś terminowy/a i odpowiedzialny/a
  • Znasz Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, podstawy SEO etc.
  • Potrafisz obsługiwać Wordpress (wstawianie wpisów/analiza SEO)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną w 100%
  • Elastyczny grafik
  • Bardzo dobrą atmosferę w szybko rozwijającej się firmie finansowej, team w wieku 21-28 lat

Wymagania:

  • Dostępność min. 3 dni w tygodniu w dowolnie ustalonych przez Ciebie godzinach
  • Język angielski min. poziom B2

Firma: Paidwork Sp. z o.o.

Prosimy o wysyłanie CV na e-mail: jobs@paidwork.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń