Michał Granicki
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży przemysłu ciężkiego, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Negocjacje telefonicznie z Klientem w sprawie szczegółów zamówienia, warunków cenowych,
  • obsługa klienta i przygotowanie oferty cenowej,
  • ścisła współpraca z Doradcą Klienta działającym w terenie,
  • zarządzanie bazą klientów,
  • tworzenie i aktualizowanie karty klientów,
  • monitorowanie płatności klientów, wykonywanie telefonów windykujących należności oddziału.

 Wymagania:

  • Min 1- 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w obszarze sprzedaży (preferowana branża metalowa, przemysł ciężki)
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, Power Point),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • samodzielność; efektywność organizacji pracy własnej oraz konsekwencja w działaniu.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji na rynku (świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, prywatna opieką medyczna, bogaty program szkoleń, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, j.angielski),
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dla najlepszych możliwość awansu wewnątrz firmy.