Comarch S.A

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Chcesz rozwijać swoje umiejętności nastyku marketingu isprzedaży? Jesteś osobą świetnie zorganizowaną ilubiącą kontakt zklientem? Jeśli tak, todołącz dozespołu specjalistów Comarch! Czeka naCiebie świetny zespół, stabilne zatrudnienie oraz praca pełna wyzwań.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lubpokrewne
  • Znajomość procesów sprzedaży
  • Doświadczenie w:
    • kontaktach zklientem
    • pracy zsystemem CRM
  • Znajomość MSExcel
  • Dobra znajomość języka angielskiego (bieżąca współpraca zoddziałami zagranicznymi)

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa zapytań przychodzących (telefonicznych, mailowych) wramach oferty handlowej Comarch
  • Badanie potrzeb iprzekazywanie klientów zainteresowanych ofertą dooddziałów handlowych
  • Telefoniczne pozyskiwanie klientów podczas akcji wychodzących
  • Ewidencjonowanie działań handlowo - marketingowych wsystemie CRM
  • Przygotowanie bazdanych doprowadzenia działań marketingowo - handlowych
  • Wprowadzanie danych iich aktualizacja wramach bazy kontrahentów wsystemie CRM
  • Uczestniczenie wprojektach usprawnień procesów marketingowo – sprzedażowych

DLA CIEBIE

  • Stabilne zatrudnienie wfirmie zpolskim kapitałem
  • Współpraca zdoświadczonymi specjalistami
  • Prywatna opieka medyczna (również dlaczłonków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz zplanem szkoleń
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy ipodnoszące kwalifikacje
  • Praca napełen etat wprzyjaznej atmosferze
  • Dostęp doobiektów sportowych irekreacyjnych
  • Spotkania integracyjne