Specjalista ds. zakupów

OPIS

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej w branży Automotive poszukujemy:

Specjalisty do spraw zakupów stali i aluminium

Bielsko-Biała /okolice

ZADANIA

  • Koordynacja procesów zakupowych – surowce kupowane w Europie Zachodniej i sporadycznie w CHRL
  • Bieżąca analiza zapotrzebowania surowcowego
  • Planowanie i organizowanie dostaw surowca
  • Monitoring zapasów
  • Współpraca z działami planowania produkcji
  • Realizacja, organizacja i nadzór nad procesem zarządzania zapasami surowców
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i cenowych
  • Współpraca z dostawcami
  • Monitoring rynku pod kątem poszukiwania nowych źródeł dostaw
  • Prowadzenie procesu oceny i wyboru dostawców
  • Współpraca z działem logistyki (współpraca z działem Logistyki)

OCZEKIWANIA

  • 2-3 letnie doświadczenie praktyczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość procedur zakupowych: planowania zapotrzebowania, wyszukiwania dostawców, negocjacji cenowych, zarządzania zamówieniami, dokumentacji, zarządzanie dostawami
  • Śledzenie stocków surowcowych
  • Umiejętności analityczne pozwalające na optymalizację procesów zakupu
  • Znajomość procedur związanych z poszerzaniem portfela dostawców
  • Doświadczenie w zakupach surowców typu stal, aluminium oraz pochodne – jest warunkiem koniecznym
  • Ścisła współpraca z działem planowania produkcji i innymi działami w firmie
  • Znajomość języka angielskiego – język wykorzystywany w codziennych kontaktach biznesowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość środowiska SAP lub analogicznych rozwiązań
  • Znajomość Ms Office w tym dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Rzetelność, dokładność, skrupulatność
  • Samodzielność w podejmowanych działaniach
  • Znajomość norm ISO 9001, ISO 14001 i IATF 16949

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie u jednego z liderów branżowych
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkową premia kwartalną rozliczaną na podstawie KPI

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu

Kontakt: b.kosiak@fallwork.pl

Aplikując, nie zapomnij dodać KLAUZULI RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta z zatrudnieniem bezpośrednim. Rekrutacje prowadzi FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231