BCSystems
Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty(-ki) ds. Trade Marketingu

Specjalista(-ka) ds. Trade Marketingu

  • Data publikacji:
  • 13-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Marketingu

Główne obowiązki:

-proponowanie i realizacja działań promocyjnych dla poszczególnych marek z uwzględnieniem narzędzi trade marketingowych (materiały POS, konkursy itp.)
-analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji,
-kreowanie nowych narzędzi wspierających sprzedaż,
-zarządzanie kreacją, produkcją i zapasem materiałów POS
efektywna współpraca z działem sprzedaży i marketingu w zakresie realizowanych
projektów,
-planowanie i rozliczanie budżetów promocji,
-przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży,
-koordynacja projektów współrealizowanych z producentami/pośrednikami,
współpraca z poszczególnymi działami w firmie w obszarze operacyjnej realizacji wsparcia promocyjnego,
-budowanie własnej sieci franczyzowej sklepów.

Nasze oczekiwania:
-wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu marketingu,
-doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG,
-znajomość trendów i narzędzi wykorzystywanych w trade marketingu,
-dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
-analityczne myślenie i umiejętność wyciągania wniosków,
-biegłe posługiwanie się pakietem Ms Office w szczególności Excel i Power Point,
-czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i udział w ciekawych projektach,
-możliwość realizacji własnych projektów w praktyce,
-pakiet benefitów, w tym: ubezpieczenie na życie, karta Multisport.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: zwrzesinska@bcslegal.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 43A/84, 00-855 Warszawa, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.