Jacek

Specjalista sprzedaży! Wysokie Zarobki!

  • Data publikacji:
  • 25-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Małopolska,sląsk,świetokrzyskie
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

W związku z otwarciem nowego oddziału sprzedaży Firma zatrudni Specjalistę sprzedaży.

Nie wymagamy doświadczenia...

Poszukujemy osób z terenu :

  • małopolski
  • śląska
  • świętokrzyskie

Od kandydatów oczekujemy:

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • orientacji na klienta, umiejętności identyfikacji jego potrzeb
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • umiejętności organizacji pracy własnej

Zakres obowiązków:

  • rozwój sprzedaży
  • koordynacja działań sprzedażowych oraz promocyjnych
  • utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami
  • monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych
  • raportowanie wykonanych zadań
  • przygotowywanie ofert

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Możliwość awansu
  • zarobki do 20000 zł miesięcznie
  • Konkursy i dodatkowe premie
  • Rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV krakow@sprzedaz.ml

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o

ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr 133, poz 883).

Nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość udzielenia

odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zatrudnimy osoby ambitne nastawionych na sukces oraz otwarte na poszerzanie wiedzy i

umiejętności.