OTTO Work Force
Posiadamy wiele ofert w całej Holandii i gwarantujemy najlepsze warunki zatrudnienia. Brak doświadczenia czy znajomości języków to dla nas żaden problem. Zgłoś się do OTTO i z pomocą naszych ekspertów wybierz najlepszą ofertę dla siebie.

Sprawdź jak łatwo możesz znaleźć prace w OTTO!

  • Data publikacji:
  • 16-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • HolandiaAmsterdam, Tilburg, Venlo, Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Nasz zespół rekruterów przeprowadzi cię przez proces rekrutacji do uzyskania stabilnej pracy! Sprawdź, jak łatwo możesz znaleźć pracę w OTTO!

Pracuj jako pracownik magazynu, pracownik produkcji lub na innym stanowisku dopasowanym do Twoich potrzeb! Wśród naszych ofert znajdziesz m.in.:
• pracę ze znanymi produktami i markami takimi, jak Tommy Hilfiger czy Jumbo,
• propozycje od najpopularniejszych firm logistycznych i produkcyjnych,
• zatrudnienie w Amsterdamie, Tilburgu, Venlo i innych ciekawych miastach.

Masz mnóstwo możliwości! Wybór należy do Ciebie, a my jesteśmy tutaj po to, by wesprzeć Cię w decyzji.

W zależności od stanowiska, będziesz wykonywać różne zadania:

• zbieranie zamówień,

• sortowanie i etykietowanie paczek,

• obsługa wózków widłowych,

• pakowanie towaru na linii produkcyjnej,

• krojenie i przygotowanie pakowanej żywności,

• kontrola jakości,

• rozładunek/załadunek kontenerów.

Co zyskasz, rozpoczynając pracę?
• SUPER stawki godzinowe - od 13, 27 +8.33% dodatek wakacyjny = 14.38 EUR brutto!
• Dodatki płacowe za zmiany nocne, weekendowe i nadgodziny
• Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia
• Stabilne zatrudnienie na pełen etat
• Ubezpieczenie pracownicze
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

LOGISTYKA
Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane - jeśli potrzebujesz!

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów!

Wystarczy, że:
• potrafisz dogadać się po angielsku lub holendersku (znajomość języków obcych bardzo mile widziana, ale spokojnie! To nie jest warunek konieczny dla wszystkich ofert
• masz dobrą kondycję - praca fizyczna,
• jesteś dostępny/na i chcesz pracować przez kilka kolejnych miesięcy!

Zgłoś się już teraz i zacznij zarabiać w EURO! Zadzwoń 717443100 lub wyślij aplikację na adres: applicationsottoworkforce.eu

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia- -Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365.

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń