GoWork
Opiekun Osób Starszych

Sprawdzone zlecenie: Opiekunka do 80 – letniego seniora, 1300 euro/miesiąc

  • Data publikacji:
  • 23-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1300 euro/miesiąc

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Waren

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 23 lipca

Opis zlecenia:

Pan Martin ma 80 lat. Senior miewa stany depresyjne, niechętnie wychodzi z domu. Po udarze, który niedawno przeszedł, pan ma problemy z wyraźnym mówieniem. Podopieczny porusza się przy asekuracji drugiej osoby, ewentualnie sam przesiada się na wózek (nie potrzebuje transferu). Jest kontynentny.

Warunki mieszkaniowe:

Pan Martin mieszka z żoną w dużym domu blisko centrum miasta – pani nie wymaga opieki, pomaga Opiekunce przy mężu. Opiekunka ma zapewniony własny, duży pokój oraz wszystkie media: radio, Tv i internet. W tej samej miejscowości mieszka córka pana Martina, często odwiedza rodziców, dostarcza zakupy spożywcze.

Obowiązki opiekuna:

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

- towarzyszenie w codziennych czynnościach

- sprawdzenie raz w ciągu nocy, czy u podopiecznego wszystko w porządku

- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny ciała

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z osobą cierpiącą na depresję

- mile widziany brak nałogów

Zapewniamy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer 882-128-820 lub 797-898-769. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko, województwo i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego.

Można również przesłać e-mail z powyższymi danymi na emilia.jagiello@gowork.pl

ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Łodzi

ul. Gdańska 90

www.opiekunka.gowork.pl