Gabriela Rzemień
Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Pracownika sprzątającego.

Sprzątanie/ Osoba sprzątająca

Sprzątanie / osoba sprzątająca

Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce: różne lokalizacje w landach Turyngia i północna Bawaria, Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia :30.07.2019r – dłuższa współpraca

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
-możliwość długotrwałej współpracy
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
-opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
-sprzątanie powierzchni biurowych, hotelarskich

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego (mile widziana)
-prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
-punktualność

Proszę o kontakt pod numerem: 735 933 896