PRACA W SALONBIKU PRASOWYM

Sprzedawca

  • Data publikacji:
  • 15-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Salonik Prasowy w Galerii Handlowej poszukuje Pracownika :

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów

  • utrzymywanie standardów sieci

  • opieka nad powierzonym mieniem

  • dbanie o zatowarowanie oraz estetyczny wygląd sklepu

  • wykonywanie czynności operacyjno – administracyjnych

Nasze wymagania

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • punktualność

  • zaangażowanie w pracę i chęci do podejmowania działań

  • znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • osoby ze statusem studenta

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole

  • wsparcie w realizacji zadań

szkolenia z zakresu obsługi  oraz organizacji sklepu

Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 510 031 327 w godzinach 8-18