Sprzedawca do salonu prasowego Inmedio (Warszawa Bemowo) - praca od zaraz

  • Data publikacji:
  • 04-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa Bemowo
  • Wynagrodzenie:
  • 25,00 zł do 29,50 zł netto/h
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Do salonu prasowego Inmedio w CH Tesco Górczewska (ul. Górczewska 212/226) poszukujemy osób na stanowisko: SPRZEDAWCA poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem jak i do przeszkolenia - mile widziane osoby uczące się oraz studenci studiów zaocznych i dziennych

Podstawowe obowiązki:

· obsługa klienta zgodna ze standardami sieci

· obsługa kasy fiskalnej

· aktywna sprzedaż produktów i usług oraz realizacja planów sprzedażowych punktu

· ekspozycja towarów zgodnie z ustalonymi wytycznymi i standardami sieci

· wykładanie i układanie towaru zgodnie z zasadą FIFO oraz kontrolowanie terminów ważności towarów spożywczych i napoi

· przyjmowanie, sprawdzanie i księgowanie dostaw w systemie komputerowym punktu

· dbanie o czystość i porządek w punkcie

Wymagania:

· wysokie poczucie obowiązku i zaangażowanie

· uczciwość i wysoka kultura osobista

· umiejętność pracy w zespole

· chęć do pracy i zdobywania nowych umiejętności

· komunikatywność

· co najmniej podstawowa znajomość MS Word, MS Excel i obsługi komputera

· aktualne w dniu rozpoczęcia pracy orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (akceptujemy tylko ważne orzeczenie lekarskie a nie tylko wynik badań sanitarno-epidemiologicznych)

· mile widziane doświadczenie w pracy w handlu w punkcie sprzedaży

· warunkiem rozpoczęcia współpracy jest zgoda na przyjęcie przez pracownika odpowiedzialności materialnej za powierzone mienie oraz za nie przestrzeganie ustalonych zasad i procedur sieci Inmedio

Oferujemy:

· elastyczny czas pracy w systemie zmianowym - godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem

· korzystne wynagrodzenie składające z części gwarantowanej oraz zależnej od wyników i celów sprzedaży, oceny przełożonych i oceny sklepu dokonywanej przez przedstawicieli sieci i tajemniczego klienta

· praca od poniedziałku do soboty w równoważnym, zmianowym systemie pracy w godz. 8:30 do 21:30 (8:30-15:00/15:00-21:30)

· umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

Warunki zatrudnienia:

· okres szkoleniowy płatny (1,5 do 2 tygodni) – umowa zlecenie

· okres próbny (1-2 miesięcy) – umowa zlecenie (osoby uczące się) lub umowa o pracę z wynagrodzeniem godzinowym: 24,50 zł netto/h plus dodatkowe wynagrodzenie związane z konkursami sprzedażowymi oraz premia uznaniowa za przekroczenie zakładanych celów i wyjątkowe zaangażowanie pracownika w pracę

· po okresie próbnym – umowa zlecenie (osoby uczące się) lub umowa o pracę z wynagrodzeniem godzinowym: 25,50 – 29,50 zł netto/h plus dodatkowe wynagrodzenie związane z konkursami sprzedażowymi oraz premia uznaniowa za przekroczenie zakładanych celów i wyjątkowe zaangażowanie pracownika

Stawka godzinowa składa się ze niezmiennej stawki gwarantowanej oraz wysokiej stawki „zmiennej” zależnej od pozytywnego wyniku audty tajemniczego klienta, miesięcznej oceny przełożonego oraz przedstawicieli sieci oraz audytu przedstawicieli koncernów tytoniowych

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Informacje, które przekaże Pan/Pani mi w procesie rekrutacji przetwarzane są zgodnie z RODO. Szczegóły o ich przetwarzaniu znajdzie Pan/Pani u mnie, w Punkcie Sprzedaży Detalicznej z obowiązującymi przepisami prawa."

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń