Sprzedawca do salonu prasowego Inmedio (Warszawa Bemowo) - praca od zaraz

  • Data publikacji:
  • 04-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa Bemowo
  • Wynagrodzenie:
  • 25,00 zł do 29,50 zł netto/h
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Do salonu prasowego Inmedio w CH Tesco Górczewska (ul. Górczewska 212/226)poszukujemy osób na stanowisko:SPRZEDAWCAposzukujemy zarówno osób z doświadczeniem jak i do przeszkolenia - mile widziane osoby uczące się oraz studenci studiów zaocznych i dziennych

Podstawowe obowiązki:

·obsługa klienta zgodna ze standardami sieci

· obsługa kasy fiskalnej

· aktywna sprzedaż produktów i usług oraz realizacja planów sprzedażowych punktu

·ekspozycja towarów zgodnie z ustalonymi wytycznymi i standardami sieci

·wykładanie i układanie towaru zgodnie z zasadą FIFO oraz kontrolowanie terminów ważności towarów spożywczych i napoi

·przyjmowanie, sprawdzanie i księgowanie dostaw w systemie komputerowym punktu

·dbanie o czystość i porządek w punkcie

Wymagania:

·wysokie poczucie obowiązku i zaangażowanie

·uczciwość i wysoka kultura osobista

·umiejętność pracy w zespole

·chęć do pracy i zdobywania nowych umiejętności

·komunikatywność

·co najmniej podstawowa znajomość MS Word, MS Excel i obsługi komputera

·aktualne w dniu rozpoczęcia pracy orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych(akceptujemy tylko ważne orzeczenie lekarskiea nie tylko wynik badańsanitarno-epidemiologicznych)

·mile widziane doświadczenie w pracy w handlu w punkcie sprzedaży

· warunkiem rozpoczęcia współpracy jest zgoda na przyjęcie przez pracownika odpowiedzialności materialnej za powierzone mienie oraz za nie przestrzeganie ustalonych zasad i procedur sieci Inmedio

Oferujemy:

·elastyczny czas pracy w systemie zmianowym - godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem

·korzystne wynagrodzenie składające z części gwarantowanej oraz zależnejod wyników i celów sprzedaży, oceny przełożonych i oceny sklepu dokonywanej przez przedstawicieli sieci i tajemniczego klienta

·praca od poniedziałku do sobotyw równoważnym, zmianowym systemie pracy w godz. 8:30 do 21:30(8:30-15:00/15:00-21:30)

· umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

Warunki zatrudnienia:

·okres szkoleniowy płatny(1,5 do 2 tygodni) – umowa zlecenie

·okres próbny (1-2 miesięcy) –umowa zlecenie (osoby uczące się) lub umowa o pracę z wynagrodzeniem godzinowym: 24,50 zł netto/hplus dodatkowe wynagrodzenie związane z konkursami sprzedażowymi oraz premia uznaniowa za przekroczenie zakładanych celów i wyjątkowe zaangażowanie pracownika w pracę

·po okresie próbnym – umowa zlecenie (osoby uczące się) lub umowa o pracę z wynagrodzeniem godzinowym: 25,50 – 29,50 zł netto/hplus dodatkowe wynagrodzenie związane z konkursami sprzedażowymi oraz premia uznaniowa za przekroczenie zakładanych celów i wyjątkowe zaangażowanie pracownika

Stawka godzinowaskłada się ze niezmiennej stawki gwarantowanejoraz wysokiej stawki „zmiennej”zależnej od pozytywnego wyniku audty tajemniczego klienta, miesięcznej oceny przełożonego oraz przedstawicieli sieci oraz audytu przedstawicieli koncernów tytoniowych

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: "Informacje, które przekaże Pan/Pani mi w procesie rekrutacji przetwarzane są zgodnie z RODO. Szczegóły o ich przetwarzaniu znajdzie Pan/Pani u mnie, w Punkcie Sprzedaży Detalicznej z obowiązującymi przepisami prawa."