Interkadra
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Sprzedawca/kasjer

Sprzedawca/kasjer

  • Data publikacji:
  • 11-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Pruszcz Gdański
  • Stanowisko:
  • Kasjer / Kasjerka

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Numer referencyjny: KSJ/0618/GD-PrGd
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:

  • obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary
  • realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych
  • współpraca z pracownikami oraz wszystkimi działami sklepu
  • stosowanie zasad organizacji pracy i obowiązujących procedur związanych z dokonywaniem płatności i z rozliczeniami
  • rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy główne

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka sanepidowska - WARUNEK KONIECZNY
  • spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność
  • pozytywne nastawienie do klienta
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie
  • możliwość dopasowania dni i godzin pracy (elastyczny grafik)

CV proszę przesyłac na adres e-mail: praca.gdansk@interkadra.pl