Interkadra
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Sprzedawca/kasjer

Sprzedawca/kasjer

Interkadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Numer referencyjny: KAS/1018/SŁU
Miejsce pracy: Słupsk

Obowiązki:

  • obsługa klientów sklepu
  • obsługa kasy i terminali płatniczych
  • rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
  • dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność, pozytywne nastawienie do klienta

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej Interkadra
  • bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku
  • elastyczny grafik dostosowany do dyspozycyjności, praca w systemie dwuzmianowym
  • dla osób zainteresowanych możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • regularne wynagrodzenia, wypłacane w systemie miesięcznym

Prosimy o aplikowanie poprzez stronę: https://interkadra.traffit.com/public/form/a/447