Fallwork

Sprzedawca - kasjer

  • Data publikacji:
  • 23-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Podkowa Leśna
  • Stanowisko:
  • Kasjer / Kasjerka

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego w związku
z dynamicznym rozwojem naszego klienta , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Podkowa Leśna

Obowiązki:

-- Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej

-- Inne prace zlecone

Wymagania:

-- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

-- Gotowość do pracy od zaraz

-- Dokładność, skrupulatność

- Otwartość na kontakt z Klientem

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

-- Pracę w systemie 2-zmianowym

- Stawkę godzinową 18 zł brutto

-- Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231