PowerJobs

Stabilna praca w magazynie koło Gliwic

  • Data publikacji:
  • 04-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Wynagrodzenie:
  • 3200 zł brutto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Operator Wózka Widłowego

PowerJobs - Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 11749) dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejscowość: Kleszczów koło Gliwic ( okolice przystanku Brzezinka Park Logistyczny)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej amerykańskiej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie 3200 zł brutto;
  • premia frekwencyjna + ew. nadgodziny dla zainteresowanych;
  • dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, pakiet medyczny oraz premię za polecenie nowego pracownika).

Zadania:

  • transport towarów przy użyciu wózka widłowego;
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień na magazyn;
  • załadunek/rozładunek samochodów dostawczych;
  • praca ze skanerem i wprowadzanie danych do systemu SAP;
  • inne prace magazynowe.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT);
  • wysoka motywacja;
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00 - 14:00 - 14:00 - 22:00).

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.