PF-Gruppen
Jeżeli kochasz konie, ta praca będzie dla Ciebie idealna!

STAJENNY - DANIA

Praca w stajni.

Obowiązki:

  • Praca w stajni, 35 koni
  •  wyprowadzanie i sprowadzanie koni z padoków, oporządzenie ich: karmienie,
  • sprzątanie boksów i stajni,
  • prace konserwatorskie i naprawcze
  • prace gospodarskie na terenie ośrodka (koszenie, drobne naprawy)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Prawo jazdy kat. B oraz auto - dojazdy do pracy (mile widziane),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dokładność i staranność,
  • Dobra sprawność fizyczna,

Oferujemy:

  • Średnie zarobki miesięczne brutto po odliczeniu kosztów zamieszkania oraz podatków: 7000 PLN
  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Pomoc administracyjną w Danii
  • Wyjazdy intergracyjne z PF TRAVEL
  • Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
  • Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie naszych pracowników

Dodatkowe informacje:

  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc

Link do oferty:

 Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego

Grupa na facebooku

Link do strony na facebooku